• "ליטל היקרה, זו שנה שנייה שאנו מזמינים אותך ליום ההולדת של אביתר שלנו ואין יותר שמחים מאיתנו.ההפעלות, המשחקים, הרעיונות המדהימים שלך - הם אלו שעושים את האירוע למיוחד ומוצלח במיוחד. אביתר מאוד נהנה היום ממסיבת "ההישרדות" ובמיוחד מהעששיות והמצ'יזבטים, מהשוקו החם והפעילות "הצבאית". אין עליך !!! אוהבים אותך מאוד ומחכים ליום ההולדת הבא".

  משפחת לבאן - מושב מאור
  משפחת לבאן - מושב מאור
  יום הולדת


 • "ליטל היקרה,עשית עבורנו 5 אירועים נפלאים לשלושת ילדינו: יום הולדת חיות ויום הולדת פיראטים.גילאים שונים ומינים שונים ותמיד היה מוצלח. הילדים היו מרותקים ויצאו עם חוויות רבות. ההפעלה גם מלמדת, גם מהנה וגם משעשעת. בהצלחה רבה"!

  משפחת מזרחי- הר אדר
  משפחת מזרחי- הר אדר
  יום הולדת


 • "אני שמחה להמליץ על ליטל רפעי, איתה ערכנו טיול ליקוט קהילתי באביב. ליטל הובילה את הקבוצה בידענות ובחן, הצביעה על צמחים שמעולם לפני כן לא הכרנו, נתנה לנו לטעום תוך למידה על סגולותיהם וייחודם של כל צמח וצמח. טיול חווייתי ללא ספק! את הדרכתה תיבלה ליטל בהומור ושמחה, וסחפה את כל הקבוצה אחריה. במיוחד נהנינו בסיום הטיול מהארוחה שבשלנו יחד, והדברים החדשים שלמדנו לבשל, היה טעים, מזין ומחכים, ויותר מכל – מגבש"!

  יעל לוז - מנהלת תכניות וקהילה
  יעל לוז - מנהלת תכניות וקהילה
  בית דניאל- תל אביב – טיול גיבוש


 • "ברצוננו להודות לך על הפעילות המרתקת והמעשירה שהעברת לכיתות ז'-ח' מחוננים בבי"ס "הלל" ברמת-גן. המשובים שהגיעו מהתלמידים והצוות העידו על ידע רחב ומקיף, יכולת העברת שיעור ברמה גבוהה והעלאת המודעות והסקרנות לנושא חשוב זה".

  ד"ר מאירה אוסטר
  ד"ר מאירה אוסטר
  מנהלת אשכול פיס – סדנה בבי"ס


 • "I just returned from Israel. I spent a few days with Jay Leberman hiking in the Golan. Jay introduced on of the best guides I have ever met, Lilal Rafayi. In addition to a strong knowledge of the area and history, her specialty is Nature. She knows every plant and animal in the area. She told stories of the importance of animals and plants in biblical times and of their importance today.
  We went on some incredible hikes, through water, caves everything. She was very attune to her audience and her English is very good, (we could tell jokes in English)
  She runs a small tour company and is very accessible. I think should would be incredible for some of the group who also want to see Nature".

  אירה סליגמן
  אירה סליגמן
  טיול


 • "ליטל המהממת ! 10 זה מספר יחסי, במקרה שלך זה ה-MAX שאנחנו נותנים על זה שזכינו והגעת לשמח את ביתנו בת ה-6. אין לנו מילים להודות לך על זה שהצלחת לרתק, להצחיק, להפעיל, להרקיד, להלהיב, לרגש, להפתיע את כולם. גם ההורים שנכחו ביום הולדת שלחו לי תגובות חיוביות. הרגשנו שעשית זאת מכל הלב.אנחנו מודעים לך שעשית זאת בחן ובהרבה COOL. את מוצלחת מאוד והתברכת במתנה לעסוק במה שאת אוהבת ולשמח לא רק את הילדים אלא גם את ההורים שלהם. אוהבים ושולחים נשיקות, נתראה בטוח בהמשך"

  משפחת חנן
  משפחת חנן
  ראש העין – יום הולדת


 • "ליטל המדהימה! תודה על טיול מדהים, מאתגר, חוויתי וקסום כמו באגדות. אין מילים לתאר את החיוך של הילדים ואני בטוחה כי את הנושאים החשובים שהעברת להם הם יזכרו לכל החיים: איך מזהים בורות של חזיר-בר, שמירה על הסביבה וזיהוי עקבות בבוץ. תודה ומאמינה שנפגש בקרוב"

  אילנה גרין - ליבוביץ
  אילנה גרין - ליבוביץ
  טיול לילדי גן


 • "היה טיול מעלף, פשוט טיול מהאגדות". יובל טופי ואלון
  "את א-ל-ו-פ-ה. טיול העששיות היה הרפתקה מעלפת! פעילות הגיבוש הייתה בול מה שרצינו. אין עלייך , איך שאת משתלטת על הפרועים הקטנים. זו פעם שנייה ולא אחרונה! תודה רבה"! דנה
  "היה מאוד כיף לעשות איתך טיול בטבע"! תודה, דניאלה
  "היה טיול כיפי ומהנה מאוד גם לילדים וגם למבוגרים". תודה רבה! תומר וירון
  "ליטל המקסימה! סוף סוף מצאתי מדריכה מלאה כרימון, מעניינת, נעימה. פשוט תענוג! תודה על שיתוף הידע הרב, החיוך והחן בהעברת החומר"! אריאלה

  טיולי משפחות
  טיולי משפחות


 • "אני ממליץ על ליטל רפעי מורת דרך מוסמכת שאנו מאוד נהנים מעבודתנו המשותפת איתה.מעבר ליכולותיה המוכחות כמדריכה בעלת ידע נרחב , ליטל יודעת להפעיל את הקבוצה המודרכת באופן שטרם ראיתי כמוהו אצל מדריכים אחרים. בנוסף יש לליטל יכולות ניהול לוגיסטיות מצוינות , דבר שמאפשר לא רק לשכור את שירותיה כמדריכה אלא גם לתאם עמה שיתופי פעולה. אני בטוח שכל מי שינהג כמונו ויעבוד עם ליטל יזכה לחוויה מיוחדת ולהצלחה רבה".

  דודי בר סלע
  דודי בר סלע
  מנהל מדרשת יפו


 • ליטל היקרה, "טיילנו איתך כמה פעמים במסגרות שונות, נהנינו מכל רגע, את מקסימה, מתחברת עם כל קהל באשר הוא (ילדים בשלל גילאים, נוער, מבוגרים), שופעת חיוניות ומקרינה סביבך אושר ושמחה. מחכה כבר למפגש הבא איתך ! תודה על הכל"

  שרון מקוב
  שרון מקוב
  טיול גיבוש לעובדים


 • "ליטל, רצינו לומר לך תודה מעומק הלב על ארגון מסיבת הרווקות המוצלחת ביותר בהיסטוריה! כל 15 הבנות שהשתתפו נהנו בטירוף !!! ארגנת מסיבה נהדרת, מלאת הפתעות, מיוחדת מאוד - בירושלים היפה. תודה, תודה, תודה"! נשיקות וחיבוקים

  אורלי לירן אוחיון
  אורלי לירן אוחיון
  מסיבת רווקות


 • "ליטל מהאגדות המקסימה,את אלופה. הייתה יום הולדת מקסימה, מאתגרת , כייפית והילדים נסחפו אחרייך. המשיכי לשמח ילדים וניפגש בשמחות הבאות".

  סיני כהן והמשפחה
  סיני כהן והמשפחה
  יום הולדת


 • "ברצוני לציין לשבח ולהעלות על הכתב את מעלותיה הרבות של מדריכתנו בעבר, הגברת ליטל רפעי, שלאורך כל שנות עבודתה בחברה כמדריכה בחוגי סיור בבית הספר שדה שורק הייתה מודל ומופת עבור חניכים ומדריכים כאחד, לא אחת זכיתי כמנהל החוגים לשלוח מדריכים מתחילים להדרכות של ליטל, על מנת להתרשם וללמוד מהרוח הרעננה ומלאת ההתלהבות שליטל הייתה מגיעה איתה לכל הדרכה.
  עבודתה של ליטל עוד מראשית ימיה כמדריכה היתה רצינית ויסודית, בסיורי ההכנה, ובהשתלמויות סגל, תמיד היא הייתה מצוידת במחברת ובעט, כותבת בשקידה כל מילה של המדריך ומיישמת כל משחק ומתודה לאורך המסלולים. ראוי לציון במיוחד לציין שתי תכונות אופי אצל ליטל, אהבתה לילדים, ואהבתה לבעלי החיים, מאפיינים אלה ראינו אצלה בכל שעל ודרך שהיא עשתה בחברתנו, ואף בעשייה האישית שעשתה בחברה אותה הקימה"

  רמי חדאד
  רמי חדאד
  מנהל בית הספר שדה שורק


 • "עשינו סיור עם ליטל בתל אביב, והחוויה הייתה בלתי נשכחת. במהלך כל הסיור, ספגנו ידע רב בצורה חוויתית, בשילוב של משימות מגבשות שתרמו לגיבוש ולרוח הצוות. מומלץ מאוד למקומות עבודה, משפחות וקבוצות. באהבה ענקית"

  הראלה מנהלת
  הראלה מנהלת
  טיול פנויים פנויות


 • "אני ומשפחתי יצאנו לטיולים בכל רחבי הארץ שהובלו בהדרכתה המסורה והמאלפת של ליטל רפעי. הדרכתה של ליטל התאפיינה בשילוב מאוזן וקולע שבין הטמעת מידע וערכי אהבת טבע ומולדת, להנאה והפעלות שהותאמו לבני כלל הגילים מקרב הקבוצה. מבין הטיולים, זכורים לכל בני משפחתי במיוחד הטיולים לאזור בר גיורא ולנחל נחש, שהיוו הנאה צרופה ושיעור טבע מאלף.ליטל הובילה את הטיולים באופן סמכותי, מרתק ואכפתי, תוך שימת לב מתמדת לאווירה בקבוצה ולמצבו של כל אחד מהמטיילים, ותוך מעקב מיוחד להיבטים של בטיחות והקפדה על כללי התנהגות בחיק הטבע. ההדרכה זכתה להדים חיוביים מאוד מצד כלל חברי קבוצת המטיילים - מבוגרים, בני נוער וילדים - ובעקבות כך הועלתה בפני ליטל בקשה להמשך קיום הקבוצה והדרכות הטיולים גם בשנה הבאה".

  מיכאל מילשטיין
  מיכאל מילשטיין
  טיולי משפחות


 • "ליטל המופלאה. הרמת לי 3 אירועים מלאים בשמחה ושפע הפתעות! תודה על כל פעם. ריגשת אותנו".

  תמר והבנות ג'קסון
  תמר והבנות ג'קסון
  יום הולדת